Загальні збори громадян пройшли і у Сосниці

2 березня в кінотеатрі ім. О. П. Довженка відбулись загальні збори громадян.

Послухати та задати свої запитання на зустріч прийшли представники депутатського корпусу, в.о. старост, підприємці, громадські діячі та усі ті, кому було цікаво дізнатися, які зміни відбулися у громаді за минулий 2017 рік і які відбудуться в майбутніх роках.

Додатково до участі в заході були запрошені: народний депутат України Анатолій Євлахов та депутати Чернігівської обласної ради Дмитро Блауш (член Радикальної Партії Олега Ляшка)  і Володимир Селянський (член Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»). В зв’язку з жалобними заходами до 75-х роковин Корюківської трагедії Анатолій Євлахов не мав можливості бути присутнім, тож замість нього до нас завітав його представник – Владислав Мозговий.

На порядок денний загальних зборів був винесений звіт голови селищної ради Портного Андрія про роботу за 2017 рік та перспективний план розвитку Сосницької ОТГ на 2018 р. та наступні роки.

Під час свого звіту Андрій Портний розповів про роботу депутатського корпусу та виконавчого апарату селищної ради за 2017 рік та заходи, що вживались для покращення соціально-економічного та культурного розвитку громади. Голова громади детально проінформував присутніх про находження коштів до бюджету селищної ради та видатки, які направлені на розвиток громади. Більш детально зі звітом можна ознайомитись із презентації:

Також селищний голова розповів і про плани на наступні роки. Серед них: влаштування вуличного освітлення по вул. Сонячна, Житомирська, Київська, Яблунева та Чернігівська; встановлення додаткових автобусних зупинок; придбання автовишки для КП «Благоустрій – Сосниця»; встановлення сучасних дитячих майданчиків в дитячих садках; придбання автомобіля для Сосницького районного центру ПМСД; капітальний ремонт трьох шкіл громади; придбання сучасного кінопроектора та комп’ютера для кінотеатру ім. О. П. Довженка та багато іншого.

Ці та інші плани, як завжди, будуть здійснюватися завдяки налагодженій співпраці з вищезгаданими народними депутатами.

Після презентації звіту голови громадяни отримували відповіді на поставлені запитання, звертались з проханнями і пропозиціями.

Під час дискусії була піднята низка питань:

• Залучення лікарів до роботи в громаді.
  • Відновлення громадської лазні.
  • Ремонт тротуарів по вул. Чернігівська.
  • Вивіз побутових відходів.
  • Створення робочих місць та залучення інвесторів.
  • Грейдерування ґрунтових доріг, ямковий ремонт асфальтного покриття.
  • Санітарно-формувальне підрізання гілок в центральному парку.
  • Та інші.

У присутніх виникло дуже багато питань і пропозицій стосовно послуги з вивозу та утилізації побутових відходів, тому було прийнято рішення найближчим часом на цю гарячу тему провести окремі громадські обговорення.

Потім до присутніх зі своїм звітом звернувся Дмитро Блауш, який розповів людям про підсумки зробленої роботи перед Сосницькою громадою: заміна даху та вікон в гімназії; заміна даху в будинку культури; ремонт в районній лікарні; з обласного бюджету виділили на дороги близько 9 млн гривень; виділили кошти з екологічного фонду на ремонт КНС та інше.

Депутат привітав жінок з наступаючим святом – Міжнародним жіночим днем 8 Березня та надав слово своєму колезі – Володимиру Селянському, який також приєднався до вітань жінок і побажав їм всього найкращого.

Далі до сцени запросили представника Анатолія Євлахова Владислава Мозгового. Він коротко розповів про співпрацю з громадою за минулий рік, а також поділився найближчими планами – посприяти в виділенні коштів на придбання автовишки, автомобіля для лікарні, нових дитячих майданчиків та інше. Потім привітав жінок зі святом.

Серед присутніх був незмінний акомпаніатор практично всіх концертних заходів районного будинку культури, талановитий музикант, а також композитор та поет Володимир Чернявський, якого запросили до сцени для вручення йому грамоти за заслуги перед українським народом та медалі від Верховної Ради.

Заключне слово офіційної частини сходу громадян мав селищний голова Андрій Портний. Він привітав жінок з весняним святом «8 Березня», подякував громаді за довіру та запросив всіх присутніх залишитись на концертну програму.

Родзинкою програми став один з найкращих в Україні спортивно-цирковий колектив «Фієста».