buttons buttons

Запрошуємо долучитись до міжнародного проекту уряду Японії «Корабель молодих лідерів світу»

Уряд Японії запрошує представників громадських організацій долучитися до проекту, в якому візьмуть участь 120 учасників з Японії та 120 учасників з інших країн (по 12 учасників від кожної країни: Федеративна Республіка Бразилія, Канада, Індія, Нова Зеландія, Україна, Республіка Коста-Ріка, Арабська Республіка Єгипет, Республіка Фіджі, Республіка Кенія та Королівство Тонга).

Молодіжна делегація України буде складатись з 12 осіб (6 чоловіків та 6 жінок). 8 членів делегації буде обрано на конкурсних засадах відповідно до цих умов, 4 члени делегації, включаючи національного лідера, будуть номіновані Посольством Японії в Україні відповідно до рішення Посольства.

Критерії відбору делегації України

Основними характеристиками для учасників є такі:

• Повне розуміння значення та мети цієї програми;
  • Вік від 18 до 30 років (станом на 1 квітня 2016 року);
  • Можливість брати участь у програмі протягом усього терміну її дії;
  • Добрий фізичний стан та психологічне здоров’я, здатність витримувати довгі подорожі;
  • Розвинені комунікаційні навички та вміння працювати в команді;
  • Вільне володіння англійською мовою (мінімум рівень Upper Intermediate);
  • Зацікавленість у японській культурі та культурах світу;
  • Активна та результативна діяльність в одній зі сфер: політика; громадська діяльність, волонтерство; проектний менеджмент; журналістика, нові медіа; культура та мистецтво; екологія, захист довкілля; молодіжний бізнес, соціальне підприємництво; спорт.

Участь у конкурсі не може взяти особа, що була учасником попередніх міжнародних програм, які фінансувалися Урядом Японії.

Відібраним учасникам програми всі витрати, пов’язані з участю, покриваються за рахунок Уряду Японії.

Відбір учасників відбуватиметься в 2 етапи:

І етап: Відбір за поданими учасниками аплікаційними формами, резюме англійською мовою та мотиваційним відео-роликом до трьох хвилин англійською мовою на тему: “Чому я маю бути в команді України на Кораблі молодих лідерів світу”. Посилання на мотиваційне відео додається під час заповнення аплікаційної форми. Рекомендується розміщення відео на сервісах You Tube або Facebook. Посилання на аплікаційну форму — тут.

Резюме надсилається на офіційну електронну адресу Міністерства: swy@msms.gov.ua

Всі документи подаються англійською мовою.

Останній день надсилання резюме та заповнення аплікаційної форми: 20 серпня 2016 року.

ІІ етап. Особиста співбесіда учасників з Відбірковою комісією у Міністерстві молоді та спорту України.

По закінченню відбору відбудеться прес-конференція та представлення української делегації.

• Оголошення переможців відбору: 12 вересня 2016 року
  • Додаткова інформація та контактні дані:
  • Офіційний сайт програми — shipforworldyouth.org
  • Сторінка у Facebook, присвячена участі української делегації: bit.ly/2agvX0U
  • Контактний телефон департаменту молодіжної політики Мінмолодьспорту: +38044-287-24-57.
  • Детальна інформація на сайті gurt.org.ua/news/grants/33525/