Запрошуємо на «Мамонт Фест 2018»

3-4 серпня в Мезинському національному парку (с. Оболоння Коропського району Чернігівської області) відбудеться Міжнародний фестиваль творчості «Mamont fest».

На місці, де був знайдений найдавніший у світі ансамбль музичних інструментів та всесвітньо відомій стоянці первісних людей, на самому березі р. Десна, на вас чекає сцена, де відбуватимуться виступи музичних команд та дикі танці до світанку.

Там, ви зможете випробувати себе в Іграх Кроманьйонців та зануритися в стилізоване дійство кам’яного віку в атмосфері факелів, первісних будівель та ростових скульптур тієї доби.

Також, на вас чекають сафарі-тур по парку, битва талантів, первісний волейбол, кроманьйонська кухня, чемпіонат з бітбоксу та багато інших цікавинок, що зроблять ваш відпочинок справді особливим та незабутнім!

Дрес-код фестивалю – первісні люди. Девіз – народженні творчими та вільними.
Mamont Fest – колиска творчості, колиска цивілізації.

3-4 серпня Мезенський Національний парк, Чернігівська обл. Коропський район с. Оболоння.

Всі на Mamont Fest!!!