buttons buttons

Запрошуємо на II фестиваль дитячої творчості «Сосницькі дзвіночки 2017»

03 червня 2017 року в Сосниці проводиться ІI фестиваль дитячої творчості в рамках святкування Міжнародного дня захисту дітей.

Запрошуємо всіх діток на святкування. З собою можна брати батьків, якщо вони були слухняні.

В суботу, 3 червня 2017 року Перед початком свята:

• 10:00 – 11:00 – реєстрація учасників конкурсу «Сосницькі дзвіночки 2017»
  • 10:30 – 10:50 – підготовка Параду з дитячим транспортом «Доганялки» (формування колони)

В програмі свята:

• з 11:00 – Офіційний початок свята. Привітання

Навколо сцени упродовж свята будуть працювати дитячі розваги:

Конкурс «Малюнок на асфальті», майстер-клас по зачіскам «Дитячий завиток», майстер-клас дитячої іграшки власними руками «Angry Birds», цікаві розмальовки «Фейсарт», гонки на дитячих автомобілях, смачна солодка вата, морозиво, солодощі, батути та інше.

• 11:00 – 11:10 – парад з дитячим транспортом «Доганялки»
  • з 11:10 до 15:00 на головній сцені на площі селища:

Конкурс «Сосницькі дзвіночки 2017», виступ Чернігівського «Біг Бенду»

• з 19:00 – вечірня частина свята

Виставка домашніх тварин. Виступ ВІА «Дивограй» та квінтету музичної школи. Перегляд захоплюючого мультфільму для дітей.

Увага! Для участі в параді з дитячим транспортом (велосипеди, самокати, візочки, коляски) «Доганялки» та виставки домашніх тварин всім бажаючим необхідно обов’язково подати заявку в робочий час до Сосницької селищної ради за телефонами 2-12-75, 0668113949.

Оргкомітет – Сосницька селищна рада спільно з ГО «Сосницькі горизонти»