Завершено голосування за проекти Громадського бюджету ОТГ

Ось і завершилося голосування за ініціативи жителів громади в рамках громадського бюджету Сосницької ОТГ. Суть полягала в тому, що активні люди могли пропонувати свої ідеї, кошти на втілення яких надала селищна рада.

За результатами голосування перемогли наступні проекти:

Сосниця (з Малим Устям та Ганнівкою)

• Очищення річки Убідь від водоростей та мулу в межах Сосниці шляхом її зариблення.
  • Обладнання дитячого майданчику у В’юниському парку. Творчий простір для розвитку дітей молодшого віку з батьками.

с. Киріївка

• Облаштування кринички для громадського користування по вул. Яблуневій у с. Киріївка

с. Волинка

• Заміна електричної проводки в приміщенні «Центру культури та дозвілля» в с. Волинка