buttons buttons

Збори мешканців селища з приводу організації регулярного вивозу побутових відходів

Відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» Постанови КМУ « Про затвердження Правил надання послуг з ивезення побутових відходів» статті 15 Закону України «Про відходи» громадяни зобов`язані користуватися послугами з вивезення відходів та оплачувати надані послуги.

Сосницька селищна рада та КП «Сосницьке КЖУ» проводитиме збори мешканців селища з приводу організації регулярного вивозу побутових відходів з приватного сектору. Збори будуть проводитись в таких районах селища:

1. Центральна площа селища —   4 квітня.
  2. Покровський магазин (перехрестя вул. Покровська та вул. Шевченка) —  5 квітня.
  3. Район кругу (перехрестя вул. Корнєва та вул. Чернігівська) – 6 квітня.
  4. В´юниський клуб (перехрестя вул. Довженка та вул. Михайлівська) – 7 квітня.
  5. Сосницький РЕМ8 квітня.
  6. Біля центрального входу в санаторій ім. Щорса11 квітня.

Просимо взяти участь у зборах в одному із зручних для Вас місць!

Початок о 17 год. 30 хв.

Послуга надаватиметься на підставі договору: