buttons buttons

Зі святом, вас, дорога сосницька громадо!

День селища – завжди хвилююча подія для його мешканців. Це свято улюблене і шановане всіма жителями Сосниччини.

Разом з тим, це величне свято є даниною пам’яті наших предків, які упродовж століть будували рідне селище і заповіли нам берегти його та зміцнювати.

Майбутнє процвітання нашого краю залежить від нашої щоденної праці і турбот про селище, від нашого бажання зробити його красивим і благополучним.

У сьогоднішній святковий день від імені селищної ради, депутатського корпусу та від себе особисто дякую всім мешканцям Сосниччини, які небайдужі до долі рідного краю, та щиро бажаю вам щасливого свята. Нехай Бог благословить наш край і пошле його мешканцям міцне здоров’я, благополуччя, родинного щастя, здійснення найзаповітніших мрій й багато успіхів на життєвих шляхах.

Нехай зростає та процвітає наш улюблений край! Хай щастя, любов і достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, в кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану і небайдужу громаду.

Зі святом, вас, дорога сосницька громадо!

селищний голова
Андрій Портний