Знайшли та знищили снаряди часів Другої світової війни

1 серпня фахівцями групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення У ДСНС у Чернігівській області знищено 1 артилерійський снаряд  калібром 152 мм часів Другої світової війни, який було виявлено в господарстві під час проведення земляних робіт в с. Рудня.

6 серпня фахівцями групи піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення У ДСНС у Чернігівській області знищено 1 мінометну міну  калібром 82 мм часів Другої світової війни, який було виявлено в цей день неподалік біля с. Полісся під час збирання грибів.

Рятувальники нагадують громадянам про необхідність дотримання заходів безпеки у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів. Не можна їх чіпати руками, переносити чи перекочувати. У разі виявлення таких предметів необхідно негайно повідомити рятувальників за номером «101» або правоохоронців за номером «102».

Начальник Сосницького  районного сектора
У ДСНС України у Чернігівській області