buttons buttons

Знову пожежі, які виникли внаслідок спалювання сухої трави

Незважаючи на застереження та наслідки, люди ігноруючи вимоги правил безпеки і надалі масово спалюють на присадибних ділянках, полях і луках суху траву, стерню, листя та сміття, тим самим наражаючи на небезпеку не тільки своє майно, але й власне життя. Як результат, в районі різко зросла кількість пожеж у екосистемах. За добу рятувальники двічі виїжджали на ліквідацію пожеж з вищезазначеної причини.

Так, 15 березня о 18 год. 16 хв. до Служби порятунку 101 у Сосницькому районі надійшло повідомлення про загоряння на відкритій території біля с. Якличі сухої трави на площі 0,5 га.

15 березня о 19 год. 45 хв. до Служби порятунку 101 у Сосницькому районі надійшло повідомлення про загоряння на відкритій території біля смт Сосниця сухої трави на площі 1 га.

Небезпека таких пожеж полягає в тому, що поривами вітру вогонь швидко розповсюджується на значні відстані і охоплює житлові будинки, господарчі споруди та гектари відкритої території.

З метою недопущення пожеж в природних екосистемах фахівцями ДСНС та працівниками національної поліції здійснюються рейдові відпрацювання для проведення бесід з громадянами, які перебували на відпочинку у лісі, щодо недопущення пожеж в екосистемах. Людей попередили про те, що порушення правил безпеки під час розведення багаття чи палінні може призвести до виникнення лісової пожежі, а у вітряну погоду загоряння може набрати значних розмірів.

Начальник Сосницького районного сектора
У ДСНС України у Чернігівській області