buttons buttons

Звернення селищного голови до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня, саме у день закінчення будівництва саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком ЧАЕС, ми вшановуємо учасників ліквідації наслідків аварії.

Надання державного статусу Дню ліквідатора ще раз нагадує суспільству про проблеми ліквідаторів-чорнобильців, людей що віддали свої життя та здоров’я заради спасіння нашої землі від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають і не даватимуть спокою людству ще багато років. Але назавжди залишиться в серцях людей невмируща пам`ять про солдатів атомного фронту.

Ми глибо вдячні усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС, найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття, які 30 років тому, не шкодуючи свого здоров’я і життя, виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах і працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду, тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

Щиросердно дякуємо чорнобильцям за їхній подвиг, велика вам подяка та шана за відвагу, патріотизм і мужність, за врятоване людство у квітні 1986-го.

Щиро бажаємо всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

селищний голова
А. Портний