10 ідей-проектів, які могли б покращити життя молоді в громаді

Відбулася зустріч-презентація в рамках програми «Молодіжний працівник в ТГ» з координаторами молодіжної роботи Захарієм Ткачуком, який є лідером громадської організації «Молодіжна платформа» та Андрієм Кужелем.

Вони розповіли про важливість напряму молодіжної політики для розвитку успішної громади.

Присутніми на заході були молоді люди з різних населених пунктів Сосницької громади, а також начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Ігор Кустенко і начальник відділу економічного розвитку Андрій Ткач. Останній зазначив, що співпраця з молоддю є необхідною умовою успішного і гармонійного розвитку нашої громади. В свою чергу пообіцяв, що влада відкрита до діалогу та готова співпрацювати.

Далі присутніх ознайомили з результатами домашньої роботи, де в презентації показали аналіз молодіжної інфраструктури в Сосницькій громаді, проблеми молоді, потреби та побажання.

У заключній частині присутні згенерували 10 ідей-проектів, які могли б покращити життя молоді в громаді.

1. Створити молодіжний простір, робота якого спрямована на створення належних умов для розвитку молоді, наданння їм широкого спектру послуг на безоплатній основі для забезспечення змістового та якісного дозвілля.
  2. Пересувний кінотеатр.
  3. Центр туристичного дозвілля.
  4. Облаштування пляжів на р. Десна та р. Убідь.
  5. Вбиральні у громадських місцях
  6. Спортивні майданчики в селах громади.
  7. Wi-Fi зони в парках та селах громади.
  8. Танцювальна студія у Сосниці.
  9. Організація щорічного фестивалю на р. Десна.
  10. Центр психологічної допомоги

Зустріч пройшла у рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (#DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).