10 лютого. Стан розчистки доріг та вулиць населених пунктів громади від снігу

У зв’язку зі складними погодніми умовами в вигляді випадання значної кількості снігу, на всіх автодорогах державного, обласного, районного та місцевого значення спостерігається складна обстановка.

На національній автомобільній дорозі Н-27 Чернігів-Мена-Сосниця-Грем’яч працюють 2 одиниці снігоочисної техніки.

На автодорогах спостерігається ускладнене пересування техніки.

Силами КП «Благоустрій-Сосниця» здійснюється очищення тротуарів та вулиць селища Сосниця від снігу.

Розчищення населених пунктів громади буде здійснюватись в другій половині дня після стабілізації обстановки.

Крім 3 одиниць комунальної техніки громади і технічних засобів орендарів, для потреб снігоочищення додатково буде залучено 4 од. техніки сторонніх організацій.

Прохання до громадян громади не покидати без потреби свої оселі, з розумінням поставитись до ускладеної обстановки і по можливості долучитись до розчищення своїх домоволодінь.

Спільними зусиллями ми звільнимо автодороги та вулиці населених пунктів громади від снігу.