Засідання Круглого столу» з питань детінізації зайнятості відбулося 12 серпня в Сосницькій селищній раді. Ініціатор заходу – Чернігівський обласний центр зайнятості. Участь у засіданні взяли представники органів місцевого самоврядування, Управління Держпраці в Чернігівській області, соціальні партнери та роботодавці. Головував заступник директора Чернігівського обласного центру зайнятості Максим Торжевський.

«Тема легалізації зайнятості не втрачає актуальності, – сказав він. – Служба зайнятості завжди займала принципову позицію в цьому питанні, пропонуючи шукачам роботи тільки легальні вакансії. Також ми прагнемо донести до сторін трудових відносин просту істину, що робота в офіційному полі – це зручно й вигідно».

Начальник відділу організації взаємодії з роботодавцями Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Лисобикова ознайомила присутніх з послугами служби зайнятості та новаціями в її діяльності.

Про особливості сучасного ринку праці Сосницької територіальної громади розповіла директор Сосницької районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Світлана Римар.

Головний державний інспектор відділу додержання законодавства про працю та аналітичного забезпечення Управління Держпраці у Чернігівській області  Юрій Малиш проаналізував наслідки неформальної зайнятості для економіки і соціального захисту громадян.

Виступаючі були одностайні в тому, що легалізація заробітної плати та зайнятості населення – загальна проблема всіх державних органів та роботодавців, тому й вирішувати її слід спільними зусиллями.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: