14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!

31 рок тому, 26 квітня 1986 року, сталася одна з найстрашніших техногенних катастроф – аварія на Чорнобильській атомній електростанції. Вона забрала життя тисяч рятувальників і жителів околиць Чорнобиля.

Ця подія стала нагадуванням всьому людству про те, що мирний атом вимагає особливо обережного і дбайливого ставлення, інакше цей потужний енергетичний ресурс перетворюється в небезпечну руйнівну силу.

У цей день ми згадуємо мужність, відвагу і самопожертву людей, які встали на боротьбу з радіаційною стихією, жертвуючи своїм здоров’ям і життям.

Висловлюємо щиру подяку і вдячність ліквідаторам наслідків радіаційних аварій і схиляємо голову перед пам’яттю їх загиблих товаришів, захоплюємося їхньою мужністю, самовідданістю і героїзмом.

З нагоди Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, громада району вкотре зібралась разом, аби вшанувати загиблих, подякувати ліквідаторам за героїзм, за силу духу, за те, що стали на захист безпеки людства.

Серед присутніх на заході – ліквідатори та їх сім’ї, представники районної та селищної влади, підприємств та установ, громадських організацій.

В ході заходу Почесною відзнакою-медаллю «За героїзм та мужність» були нагороджені:

• Гомзяков Петро Васильович;
  • Голеня Сергій Степанович;
  • Макаренко Сергій Петрович;
  • Карета Олександр Дмитрович;
  • Макаренко Михайло Григорович.

Після всі присутні поклали квіти до Меморіалу ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.

Сосницька селищна рада