15 грудня – День працівників суду

Шановні судді та працівники судових установ!

Сосницька селищна рада щиросердно вітає із професійним святом – Днем працівників суду!

Ви обрали для себе важливу і відповідальну місію: захищати в державі законність, справедливість та гуманність. Судова влада у демократичному суспільстві – це невід’ємна складова державного устрою, єдиний правовий механізм вирішення конфліктів та захисту прав і свобод громадян. Важко оцінити значимість і відповідальність вашої діяльності, адже від винесеного вами рішення залежать життя і долі людей.

Ваш професіоналізм, порядність та принциповість – запорука ефективності усієї судової системи, довіри громадян до влади, стабільності в нашому суспільстві.

З нагоди свята бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, сімейного добробуту. Нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті. Наснаги вам, мужності та оптимізму!

Від імені виконуючих обов’язки старост,
виконавчого комітету, депутатів селищної рад
— селищний голова Андрій Портний