18 березня – День працівника податкової та митної справи України

Шановні податківці та митники!

Щиро вітаємо Вас з нагоди професійного свята – Дня працівника податкової та митної справи України!

Сумлінним виконанням своїх професійних обов’язків ви формуєте міжнародний імідж країни, стоїте на захисті її фінансових та економічних інтересів. Чесність і прозорість вашої діяльності, неухильне дотримання законодавства є запорукою залучення інвестицій, зростання добробуту та розвитку національної економіки.

Вирішення важливих завдань сьогодення вимагає від кожного з вас принциповості, компетентності, особистої відповідальності, відкритого діалогу з представниками бізнесу та громадськістю задля захисту національних інтересів держави.

Бажаємо вам міцного здоров’я, сімейного тепла, наснаги, оптимізму, миру, злагоди та благополуччя!

Сосницька селищна рада