21 листопада – День Гідності та Свободи

Шановні жителі Сосниччини!

Сьогодні у нашій державі відзначається День Гідності та Свободи, день, коли ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та усіх українських вояків, які беруть участь у війні на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі.

Сьогоднішній день – це незаперечний доказ відродження Української нації, нашої держави. Це підтвердження того, що події минулого року на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній й незалежній Україні.

Українська спільнота вшановує патріотизм, активну громадянську позицію своїх співвітчизників, які боролися за утвердження демократичних цінностей, захист прав, свобод та національних інтересів нашого народу. Всі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Наші земляки і сьогодні мужньо захищають незалежність і територіальну цілісність України та підтримують Українську армію, яка боронить рідну землю.

Щиро дякую кожному з вас за те, що ви патріоти, за те, що робите все можливе, аби світ побачив нову Україну такою, що формує нове обличчя демократичної Європи. Нині ми йдемо шляхом свободи й верховенства права, і ми не повинні схибити, маємо гідно відповідати на всі виклики часу. Адже наша боротьба не закінчена, доки не виконані усі вимоги Майдану, не втілені у життя його ідеали! Закликаю вас до миру, порозуміння й згуртованості. Зичу віри у краще майбутнє нашої країни, нашого рідного Довженкового краю.

Слава Україні! Слава її Героям!

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: