22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

22 червня 1941 року перед українським народом, та перед усім цивілізованим світом, постала жахлива загроза – фашизм, який семимильними кроками перетинав Європу, залишаючи після себе спотворені міста, спалені села та незліченну кількість зруйнованих людських доль. Найжорстокіші випробування і нелюдські страждання, колосальні жертви і скалічені долі, загублене дитинство і втрачена юність – таке назавжди залишиться в пам’яті людській. Ці роки жахливих подій забрали життя більше десяти мільйонів українців, а загалом у Другій світовій війні загинуло понад 60 мільйонів людей. Кожна родина і кожна людина, незалежно від віку, статі та соціального стану, були втягнуті у жорстокий вир війни, а територія України стала одним із вирішальних плацдармів бойових дій.

Сьогодні ми згадуємо тих, хто у жорстокій битві виборював перемогу та поліг смертю хоробрих на фронтах, в катівнях, таборах смерті. В цей день ми вшановуємо визволителів – фронтовиків, працівників тилу, вдів і дітей війни, усіх тих, хто день за днем наближав перемогу. Схиляємо голову перед вами, дорогі ветерани, за подароване мирне життя, за підняту з руїн і відбудовану країну.

На жаль, знову в нашій країні відбуваються військові дії, гинуть люди, руйнуються міста. І знову тисячі знедолених людських життів. Але наші мужні захисники, як і багато років тому їх діди та батьки, виборють свободу та територіальну цілісність рідної землі. Щиро віримо в незламний дух наших патріотів та в те, що в Україні нарешті настане довгоочікуваний мир.

У цей скорботний день всі ми віддаємо шану загиблим та закатованим невинним людям та схиляємо голови перед їх неоціненним подвигом.

Світла їм пам’ять!

Від імені в.о. старост,
виконавчого комітету, депутатів селищної ради
— селищний голова Андрій Портний