22 травня відбулося засідання 18 сесії 7 скликання

Сьогодні, 22 травня, відбулося засідання чергової вісімнадцятої сесії селищної ради сьомого скликання. На сесію прибув 21 депутат, селищний голова, а також керівники відділів і комунальних підприємств, працівники органів місцевого самоврядування, ЗМІ, в.о. старост та голова районної державної адміністрації Олег Максименко.

На розгляд депутатів було винесено більше 120 проектів рішень, з яких 90 – земельні питання.

Варто зазначити, що передувало сесії засідання постійних комісій селищної ради, на яких детально були опрацьовані питання порядку денного.

Серед ряду важливих рішень можна виділити окремі питання, які були прийняті одноголосно. А саме:

• Про положення про добровільну пожежну команду Сосницької селищної ради.
  • Про затвердження Програми «Поводження з безпритульними тваринами в Сосницькій селищній раді»
  • Про затвердження Стратегії розвитку Сосницької об’єднаної територіальної громади на 2019 рік
  • Про визначення переможців цільової програми «Громадське бюджетування (бюджет участі) в Сосницькій об’єднаній територіальній громаді на 2018-2020 роки.
  • Про надання доручення на укладення угоди про встановлення споріднених зв’язків між територіальною громадою Сосницької селищної ради (Україна) та гміною Пілзно (Польща) та налагодження економічної, культурно-гуманітарної співпраці.
Сосницька селищна рада