26 червня відбулося засідання 19 сесії 7 скликання

Сьогодні, 26 червня, відбулося засідання чергової дев’ятнадцятої сесії селищної ради сьомого скликання. На сесію прибули депутати, селищний голова, а також керівники відділів і комунальних підприємств, працівники органів місцевого самоврядування та в.о. старост.

Передувало сесії засідання постійних комісій селищної ради, на яких детально були опрацьовані питання порядку денного.

Серед ряду важливих рішень можна виділити такі окремі питання:

1. Про внесення змін до рішення селищної ради «Про селищний бюджет на 2019 рік»
  2. Про встановлення місцевих податків та зборів на території Сосницької селищної ради на 2020 рік.
  3. Про затвердження рішень виконавчого комітету, прийнятих в міжсесійний період.
  4. Про внесення змін до Програми соціального захисту на 2019 рік.
  5. Про затвердження звіту про виконану роботу КП «Благоустрій Сосниця».
  6. Про затвердження звіту про виконану роботу КП «Сосницьке комунально-житловове управління».
  7. Земельні питання.