27 листопада відбулося засідання 22 сесії 7 скликання

27 листопада відбулось засідання 22 сесії  Сосницької селищної ради 7 скликання. Передувало сесії засідання постійних комісій, на яких детально були опрацьовані окремі питання порядку денного.

Перед початком сесії селищний голова привітав депутатів з днем народження, які припали на міжсесійний період.

Далі, уже традиційно, сесію розпочали з виконання Державного Гімну та затвердження порядку денного.

Всього на сесію було винесено 144 проекти рішень, з яких 119 – земельні питання.

Поміж них було розглянуто та прийнято такі рішення:

• Передали на баланс Територіальному центру Сосницької селищної ради транспортний засіб, а саме легковий автомобіль Renault Lodgy, а також гараж (два бокси) площею 39,5 кв. м.
  • З метою ефективного використання та утримання доріг в належному стані в зимовий період, безперебійного і безпечного руху дорожнього транспорту передали КП «Благоустрій – Сосниця» кам’яну сіль в кількості 30 тон.
  • З 1 січня 2020 року до штатного розпису Сосницької дитячої музичної школи імені Марка Федоровича Полторацького ввели 1 ставку викладача.
  • Затвердити фінансові плани на 2020 рік КП «Благоустрій – Сосниця» та КП «Сосницьке комунально-житлове управління».
  • Внесли зміни до структури Сосницької селищної ради – із загального відділу вивели 3-х діловодів (працюють в старостинських округах) і перевели їх в структуру ЦНАПу, щоб забезпечити віддалені місця.
  • Затвердили перелік послуг, які надаються через ЦНАП (126 послуг) та віддалені робочі місця (109 послуг).
  • Затвердили графік роботи ЦНАП та віддалених робочих місць. Так, ЦНАП працюватиме з понеділка по суботу з 8:00 до 15:00, а в четвер до 20:00. На віддалених робочих місцях працюватимуть від понеділка по п’ятницю з 8:00 до 15:00.
  • Внесли зміни в селищний бюджет. Один із викладених пунктів передбачає видатки на заробітну плату освітянському обуслуговуючому персоналу.
  • Земельні рішення.
  • Та інші.