27 вересня – День вихователя і всіх дошкільних працівників

Дорогі вихователі і працівники дошкільної освіти Сосниччини!

Прийміть вітання з вашим професійним святом!

У житті кожного з нас дошкільний період – один з найважливіших етапів. Адже саме в цьому віці закладається той базис знань, понять, навичок, умінь і цінностей, які визначають наш подальший розвиток. І допомогти малюкові пізнати наш величезний світ, знайти в ньому свою дорогу, розставити моральні орієнтири, розвинути здібності і таланти допомагають не тільки батьки, а й працівники дитячих садків.

Це професія по-справжньому добрих, небайдужих людей, готових ділитися з малюками частинкою своєї душі, і прийти в неї можна тільки за покликом серця.

Нехай з-під вашого крила вилітають сильні, розумні, наполегливі і допитливі «пташенята»! Нехай тільки теплі спогади залишаються про вас в серцях дітей та їх батьків!

Бажаю вам здоров’я, благополуччя, величезного щастя, нових творчих висот, непереборної гордості за свою працю і внесок у виховання дітей! Нехай ваша робота кожен день дарує вам заряд енергії та позитивних емоцій!

селищний голова
Андрій Портний