Соціальні послуги – це те, що непомітно, але відсутність їх значно ускладнює життя людям, які їх потребують.

На початку літа до Сосницької селищної ради надійшла пропозиція взяти участь у циклі семінарів «Вдосканалення системи управління соціальними послугами в ОТГ» від Фонду Міжнародної Солідарності і представники нашої громади прийняли це запрошення.

На одному з етапів навчання учасникам навчання було надано можливість подати проєкт на участь у конкурсі малих проєктів у рамках Фонду малих проектів/Small Project Fund Фонду Міжнародної Солідарності. Розмір гранту становив 65 тисяч злотих.

Представниками Сосницької селищної ради – Сірою Тетяною (директор КУ «Територіальний центр») та Пастушенко Світланою (секретарем Сосницької селищної ради) було подано проєкт «Створення ефективної та постійно діючої системи надання соціальних послуг для їх отримувачів, які проживають на території Сосницької ОТГ, а саме закупівля автотранспорту для забезпечення організації надання соціальних послуг мультидисциплінарною командою».

За результатами відбору фінансування отримають три проєкти – в тому числі і нашої громади. Згідно проєкту Сосницькою селищною радою за грантові кошти – 15 216,00 євро –  буде придбано автомобіль для КУ «Територіальний центр», який призначений для надання соціальних послуг мультидисциплінарною командою територіального центру людям, що проживають в населених пунктах громади та не мають змоги приїздити до Сосниці аби скористатися послугами територіального центру.

До складу мультидисциплінарної команди входять працівники територіального центру: швачка; взуттєвик; медична сестра; перукар; соціальний працівник.

Реалізація проєкту дозволить наблизити соціальні послуги до їх споживачів у найвіддаленіші населені пункти громади і забезпечить комфортне виконання своїх посадових обов’язків працівникам територіального центру Сосницької селищної ради.

>>> ERROR: Contact the Administrator to see this content <<<

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: