9 листопада – День української писемності та мови

pisemnistВітаємо вас з Днем української писемності та мови, святом, яке своєю глибинною духовною суттю історично звеличує нашу націю. Корені української писемності виходять з далекого минулого, з тих часів, коли давньоруські літописці створювали описи подій давнини, що сьогодні стали дорогоцінними реліквіями історії та культури. Шлях розвитку нашої рідної мови був нелегким, але український народ зміг її зберегти, аби сьогодні ми відчували її красу та мелодійність.

Українська мова – це символ національної ідентичності, самобутності на тлі глобальних нівелюючих процесів, які відбуваються у світі. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато з того, чим може гордитися наш народ.

За нашу українську мову боролися, звеличували у своїх творах сини і доньки України – Тарас Шевченко, Григорій Сковорода, Іван Котляревський, Леся Українка та багато інших видатних українських письменників, вірних патріотів своєї Батьківщини.

У святковий День української писемності та мови щиро бажаємо всім любити та берегти свою рідну мову. Нехай материнське слово буде для всіх оберегом!

Зі святом вас! Щастя вам, добра та нових здобутків на благо нашої України!

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: