Андрій Портний поділилися досвідом щодо реалізації місцевих програм підтримки енергомодернізації житлової сфери

Вчора в Ніжині відбувся міжрегіональний форум енергоефективності та сталого розвитку на тему: «Підвищення енергоефективності будівель як необхідна умова сталого розвитку громад».

На захід було запрошено представників місцевого самоврядування та ОСББ Сосниці, Прилук, Бахмача, Чернігова, Кіптів, Славутича, Мени, Бобровиці, Куликівки, Вертіївки та Талалаївки. Серед учасників форуму також були присутні національний консультант ПРООН в Чернігівській області Світлана Рожок, технічний директор Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк, консультант IFC Микола Коломієць, керівник Центру енергоефективності Асоціації енергоаудиторів України Вадим Литвин, спеціаліст з розвитку проектів «Термомодернізація в житловому секторі» ТОВ «Данфосс» Олександр Гут, технічний консультант з матеріалів ТОВ з ІІ «Хенкель Баутехнік (Україна)» Володимир Вороненко.

Під час обговорення обговорення технічних та правових аспектів реалізації проектів в рамках програми «Енергодім» Андрій Портний, разом з керівниками новостворених ОСББ Сосниці, Оленою Карпенко та Віктором Кожушко, презентували досягнення нашої громади.

Як виявилось, серед присутніх міських та селищних рад лише в Сосницькій ОТГ прийнята програма «Теплий дім», яка відшкодовує до 30% тіла кредиту.

Форум закінчився навчальним поїздками щодо реалізації проектів з енергоефективності, енергомодернізації.