Безкоштовне медичне обстеження для учасників АТО та членів родин загиблих

По всій Україні триває “Місяць здоров’я” для учасників АТО, тому нодаємо вам пам’ятку для учасника (ветерана) АТО, членів сім’ї загиблого воїна.

 1. Скористайтесь своїм законним правом, пройдіть безкоштовно щорічне медичне обстеження та диспансеризацію в Чернігівському центрі радіаційного захисту та оздоровлення населення (м. Чернігів, вул. Шевченка, 160, тролейбуси№1 та №10, автобус №38, маршрутки №16, №26, №14).
 2. При бажанні, Ви можете пройти обстеження за 1-2 дні. Для цього Вам необхідно прибути в Центр із 8.00, натщесерце, із полотенцем, взяти із собою ранкову сечу для аналізу. Візьміть із собою дані флюорографії грудної клітки, амбулаторну медичну карточку, медичні виписки (якщо маєте), паспорт, посвідчення.
 3. Забір аналізів крові здійснюється зранку, із 8.00 до 11.00 (м.Чернігів – до 10.00) в кабінетах ІІІ корпусу – аналіз крові із вени біохімічний та імунологічний (імунологічний, якщо пацієнт довготривало та часто хворіє), аналіз крові із пальця клінічний -501 кабінет ІІІ корпус (якщо не здійснювався забір із венозної крові).
 4. Насамперед зверніться в реєстратуру та заведіть нашу амбулаторну карту для документування якісного медичного огляду та диспансеризації, отримайте талони до спеціалістів та направлення.
 5. В подальшому зверніться до зав. поліклініки в 111 кабінет ІІІ корпус та отримайте консультацію про те як швидко та якісно пройти медичний огляд та диспансеризацію, узгодьте (розширте при потребі) план обстеження, якщо Ви так побажаєте.
 6. Далі Ви пройдете електрокардіографію 207 каб. І корпус., ультразвукове обстеження черевної порожнини та щитоподібної залози – 1 каб., 2 каб., 25 каб. ІІ корпус, при болях в животі – гастродуоденоскопію в 30 каб. ІІ корпус. Якщо ви отримали контузію, травму голови, важкий стрес – отримайте направлення на електроенцефалографію та реоенцефалографію в 105 каб. ІІ корпус.
 7. В подальшому Ви проходите консультації спеціалістів. В обов’язковий перелік спеціалістів входять: окуліст 206 каб., ЛОР 202 каб, 117 каб., терапевт 215 каб., хірург-онколог 213 каб., ендокринолог 210 каб., (після УЗД щитоподібної залози, в першу чергу особи із 1968 по 1986 рік), для жінок лікар-гінеколог 109 каб. Лікарі невропатолог 222 каб. та дерматолог 101 каб. працюють по графіку у дві зміни, відповідно до талонів, отриманих в реєстратурі. Якщо Вас турбує безсоння, тривожні сни, важкі думки (особливо про самогубство, самоушкодження) – обов’язково пройдіть консультації психіатра та психолога – 208 каб. (Зверніть увагу, більшість людей стидаються консультації психіатра і цим наносять шкоду своєму здоров’ю).
 8. Консультації інших спеціалістів Центру Ви можете пройти за бажанням, або за направленням лікаря-терапевта (імунолог-алерголог 218 каб., гастроентеролог 212 каб., гематолог 210 каб., 111 каб., ревматолог 112 каб.).
 9. Зверніть увагу! Якщо Ви приїхали із дальнього району області і у Вас є лише один день для медогляду і диспансеризації – попередьте реєстратуру та зав. відділенням і ми постараємось організувати Вам прискорену технологію обстеження, включаючи аналізи крові, без шкоди для якості обстеження.
 10. Якщо Вас турбує безсоння, тривожні сни, важкі думки (особливо про самогубство, самоушкодження) ми Вас направимо на стаціонарне лікування у наше відділення неврозів та пограничних станів, де працюють висококваліфіковані спеціалісти, що мають підготовку для лікування учасників та ветеранів АТО, в тім числі із використанням методик електросну та гіпнозу. Лікування за бюджетний рахунок.
 11. Якщо Ви отримали травми і Вам потрібне відновлюване лікування, включаючи масаж, фізіотерапевтичні процедури – попередьте нас і ми направимо Вас до лікаря-фізіотерапевта для амбулаторного чи стаціонарного лікування в нашому терапевтичному відділенні. В цьому ж відділенні Ви можете стаціонарно за бюджетний рахунок пролікувати серцеві, легеневі та шлунково-кишкові захворювання.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: