Більше двох сотень декоративних дерев та кущів висадили у парку на В’юнищі

Креативні фотозони, дитячий та спортивний майданчики, зручні лави, сотні дерев, кущів та квітів – приблизно таким хочуть бачити В’юниський парк.

Ще декілька років тому на цьому місці були непролазні зарослі. Сосничани забажали, щоб замість бур’янів там з’явився затишний парк, де можна було б відпочити і старим, і малим.

Так за допомогою працівників підприємства «Благоустрій – Сосниця», селищної ради, представників територіального центру, громадськості та підтримки депутата Анатолія Євлахова за два роки вдалося облагородити це місце.

А минулого четверга в парку висадили 259 декоративних дерев та кущів. Як розповідає ландшафтний архітектор Людмила Кликова, саджанці привезені з державного дендропарку «Тростянець», дирекція якого пішла назустріч землякам Довженка і виділила за доступними цінами декоративні рослини, серед яких  такі як Магія, Кизил, Керія японська, Фарзиція, туя та інші.

Доречі, наступного року  В’юниському парку виповниться 60 років з дня його створення. Тому після низки ще окремих доповнень, наприклад, спортивного майданчика, відбудеться його офіційне відкриття.