Благоустрій села Киріївка

У Сосницькій об’єднаній територіальній громаді селищна влада переймається не лише питаннями впорядкування центру ОТГ, а й її підлеглих сіл. Зокрема щодо питань благоустрою. Звичайно, за пару років всі проблеми сільської місцевості не вирішяться, та все ж таки крок за кроком позитивні зміни відбуваються і про них варто розповідати.

Селищний голова Андрій Портний відвідує кожне село ОТГ, тримаючи у полі зору роботи, котрі там проводяться. Наразі говоримо про поїздку, яку здійснив голова громади нещодавно, побувавши у селі Киріївка.

«Намагаюсь кожну хвилину використати, щоб поїхати у села нашої громади, – розповідає Андрій Дмитрович. – Провести огляд, проконтролювати, як проводиться благоустрій. Іноді потрібно надати якусь пораду, бо не завжди на практиці можна виконати справу так, як вона була попередньо задумана. Тож всі питання краще вирішувати на місці. Найперше робиться те, без чого, особливо у сільській місцевості, не обійтись: обкошування трави, розчищення чагарникових ділянок, підрізка дерев та багато іншого».

Вагому допомогу у забезпеченні належного санітарного стану прилеглих сіл Сосницького округу, їх впорядкуванні та благоустрою надають головні благодійники села – ТОВ «Агрікор Холдинг» та благодійний фонд «Агрейн», які вже неодноразово вирішують нагальні питання сіл громади.

Так, нещодавно для потреб з впорядкування території села Киріївка на виділені кошти було придбано нову мотокосу. Наявність мотокоси дасть змогу оперативніше та якісніше  виконати господарські роботи, утримувати територію села у постійному порядку та чистоті.

«Позитивним моментом у житті селян, надією на вирішення багатьох питань є наявність відповідальних партнерів, які, розуміючи проблеми розвитку сіл, допомагають громадам. Маю вдячність до наших благодійників – ТОВ «Агрікор Холдинг» та БФ «Агрейн», які не байдужі до долі громади та вносять посильний внесок у покращення благоустрою», – говорить очільник ОТГ.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: