Будьте обережні при використанні пічного опалення

Під час опалювального сезону збільшується кількість пожеж та нещасних випадків внаслідок неправильної експлуатації систем опалення.

Для зменшення кількості пожеж Сосницькі рятувальники проводять рейдові перевірки житлового сектору та наголошують правила безпечної поведінки під час використання пічного опалення.

Щоб попередити випадки виникнення пожеж у опалювальний сезон, необхідно дотримуватися правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення:

• неприпустимо залишати печі без догляду або доручати нагляд за ними малолітнім дітям;
  • користуватися печами й осередками вогню, які мають тріщини;
  • розміщати паливо та інші горючі речовини і матеріали безпосередньо перед топковим отвором;
  • зберігати незагашені вуглини та попіл у металевому посуді, встановленому на дерев`яній підлозі або горючій підставці;
  • сушити й складати на печах одяг, дрова, інші горючі предмети та матеріали;
  • застосовувати для розпалювання легкозаймисті та горючі рідини;
  • прокладати димоходи по горючих основах, та інше, що порушує правила пожежної безпеки.

Начальник Сосницького районного сектора
Управління ДСНС України у Чернігівській області