Податкова служба

Сосницька ДПІ ГУ ДПС у Чернігівскій області повідомляє

21 липня 2021 року вступив в дію Закон України від 15.06.2021 року №1539-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету». Одноразове (спеціальне) добровільне декларування – це особливий порядок добровільного декларування ...

Читати далі »

У яких випадках ФОП – платники ЄП не застосовують РРО та/або ПРРО з 01.01.202

Згідно з преамбулою Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265) Закон № 265 визначає правові засади застосування реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО) та програмних ПРРО (далі – ПРРО) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг. Дія його поширюється на усіх ...

Читати далі »

При здійсненні розрахунків у безготівковій формі РРО не застосовується

«Чи застосовуються реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) та/або програмні РРО фізичними особами – підприємцями – платниками єдиного податку другої – четвертої груп з 01.01.2021, якщо у четвертому кварталі 2020 року досягнуто перевищення обсягу доходу 1000000 грн., але не перевищено 1320000 грн.?»  Якщо обсяг доходу за 2020 рік фізичними особами – підприємцями платниками єдиного податку другої – четвертої груп перевищив ...

Читати далі »

Яка послідовність дій має бути здійснена суб’єктом господарювання для реєстрації ПРРО

Суб’єкт господарювання, який має намір зареєструвати програмний реєстратор розрахункових операцій (далі – ПРРО), повинен перебувати на обліку в контролюючому органі. Також на обліку має перебувати його господарська одиниця, де буде використовуватись ПРРО, про яку суб’єкт господарювання повідомляє контролюючий орган відповідно до вимог п. 63.3 ст. 63 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року No2755-VІ із змінами та доповненнями. Реєстрація ...

Читати далі »

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: