Чорнотицька школа отримала 100 000 гривень від благодійної організації «Фонд родини Загорій»

5 жовтня на щорічній національній премії для вчителів «Global Teacher Prize Ukraine – 2019» було оголошено переможців. Кращим вчителем України стала Наталія Кідалова з Мелітополя, вчителька англійської мови, української мови і літератури.

Однак на урочистій церемонії говорили і про Чорнотицьку ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка отримала 100 000 гривень від національної фармацевтичної компанії, благодійної організації «Фонд родини Загорій» на реалізацію освітніх проектів. Меценати вирішили підтримати активні навчальні заклади і відзначити тих, чиї ідеї та здобутки можуть створити реальні зміни в Україні.

Досягти таких цілей вдалося завдяки учням, що навчалися і навчаються в стінах Чорнотицької школи, це Оксана Падалиця, Оксана Чумак, Олександр Макаренко, Євгеній Пацюк, Євгеній Устименко та Олександр Микуленко. Всі вони обрали в своєму житті професію лікаря, фармацевта, хіміка чи хіміка-технолога.

Також ця премія є заслугою всіх учителів школи! Особлива вдячність учителю біології Наталії Коваленко, учителю хімії та біології Надії Плющ та керівнику хімічного гуртка Олександру Лисичу.

До речі,  Олександр Лисич також отримав 100 000 грн на власні проекти. Під час вручення премії вчитель розповів, що на ці кошти втілить свою мрію – організує хімічну школу в Карпатах або на Чернігівщині.

Сосницька селищна рада щиро вітає з таким успіхом Чорнотицьку ЗОШ І-ІІІ ступенів і особисто Олександра Віталійовича Лисича з вагомими здобутками, які допоможуть реалізувати ще найбільш амбітні проекти!

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: