Cтартує конкурс проєктів на громадський бюджет – 2020

З 1 листопада по 15 грудня 2019 року включно кожен житель Сосницької громади, який досяг 14-річного віку, може подати проєкт Бюджету Участі 2020 р.

Запрошуємо ініціативних мешканців нашої громади долучитись до цього конкурсу з метою залучення коштів для реалізації проектів, які активізують взаємодію місцевих мешканців та їх участь у житті громади, сприятимуть у вирішенні питань благоустрою, покращать рівень та комфорт життя на території громади.

Куди подавати (один із способів):

• Центр надання адміністративних послуг, смт Сосниця, вул. Освіти, 15 (приміщення колишнього відділу статистики);
  • листом за адресою: Сосницька селищна рада, смт Сосниця, вул. Лесі Українки, 3, 16100 з поміткою «Бюджет Участі»;
  • електронною поштою на адресу sosn@cg.gov.ua у вигляді відсканованого оригіналу документу за обов’язкової умови подачі паперової копії одинм із двох вищезгаданих способів.

Загальний бюджет конкурсу на 2020 рік 250 тис. грн.

Максимальний розмір одного проєкту 125 тис. грн.

Але, як показує практика, малі проєкти (наприклад, в 2019 році – Монтаж дерев’яних кладок на річці Убідь з бюджетом 30 тис. грн) також перемагають і є корисними!

Бюджет участі – це унікальна можливість для громади реалізовувати власні ініціативи покращення свого селища чи села за місцеві бюджетні кошти. Маєте соціально-важливі ідеї? Місцева влада готова їх реалізувати! Збирайте однодумців, створюйте власні проєкти та беріть участь в програмі «Громадський бюджет 2020». Новий простір для відпочинку молоді, безкоштовний WI-FI в парку, екологічна, музична , спортивна, туристична акція? Вирішувати саме вам!

Єдина вимога – продукт Вашого проєкту має бути загальнодоступний всім!

Чекаємо на ваші ідеї!

Положення, інструкції, бланк заявки проекту Конкурсні вимоги Інструкція з проектної заяви