«Це історичний момент!», – Андрій Портний про публічні обговорення змін до Конституції

На початку березня у Києві пройшли публічні обговорення змін до Конституції у частині децентралізації. Чернігівщину представила делегація у складі голів громад та профільних спеціалістів. Під час заходу Асоціація міст України представила власну Концепцію змін.

Андрій Портний, голова Сосницької ОТГ

«Зараз формуються засади на найближчий період існування нашої держави. Одне з найважливіших питань – завершення реформи децентралізації, адміністративної організації влади на місцях. Ми постійно наголошуємо на позиції Асоціації міст України і лідерів територіальних громад Чернігівщини, що саме децентралізації. Для нас це питання пріоритетне, воно визначає нашу роботу.

Захід корисний, дає можливість почути аргументи тих сторін, які можливо ти не підтримуєш, але вони мають право на існування. Важливо, що почався цей процес обговорень в такому форматі, бо двічі подавалася Концепція, напрацьована Офісом Президента, вона не була підтримана. Сподіваюся, що в такому форматі обговорення змін до Конституції України в частині децентралізації, ще будуть продовжуватися в робочих групах, серед представників місцевого самоврядування, і знайдуть підтримку в залі. Бо дійсно – це такий історичний момент, який треба використати для того, щоб сформувати в Україні форму місцевого самоврядування Європейського зразка».

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: