«Центр пробації» запрошує до співпраці

Сосницький районний сектор філії державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області запрошує до співпраці наполегливих, відповідальних, толерантних, ініціативних та оптимістичних особистостей для здійснення волонтерської діяльності.

Взаємодіючи із сектором пробації, Ви допомагатимете особам (суб’єктам пробації), які в силу обставин, важких умов життя, умисно чи із необережності вчинили правопорушення невеликої суспільної небезпечності, за які їх засуджено до покарань альтернативних позбавленню волі, або ситуація, коли на етапі підготовки досудової доповіді вирішується питання щодо міри їх відповідальності. Тобто поміж відбуттям певного виду покарання, ця особа з метою попередження скоєнню нею нового правопорушення отримуватиме комплекс заходів, спрямованих на корекцію соціальної поведінки або її окремих проявів, формування соціально сприятливих змін особистості.

Кожен небайдужий та ініціативний, разом з нашим сектором зможе прийняти в цьому участь шляхом: допомоги в зборі, узагальнені та систематизації інформації, здійсненні наглядових заходів, наданні консультативної допомоги психологічної діагностики та корекції, проведенні виховних бесід, підвищенні освітнього рівня, залученні до просоціальних видів діяльності та культурного життя громади, допомоги у працевлаштуванні, облаштуванні побуту, знаходженні сил «встати на ноги» щоб потім своїми діями та прикладом допомогти іншим та багато іншого.

Діяльність волонтерів здійснюється відповідно до ЗУ (Закон України) «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених Кримінально-виконавчим кодексом України, ЗУ «Про захист персональних даних», ЗУ «Про пробацію» та нормативно правовими актами, що регулюють організацію пробації.

Ми Вас чекаємо за адресою: смт. Сосниця, вул. Виноградського, буд. 22. тел.: 0976305787.

Сосницький районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області