День прапора та День Незалежності України у Сосниці

Напередодні найвизначнішого свята українського народу – Дня Незалежності України, в день відзначання Дня Державного Прапора України в Сосниці, на центральній площі, проведено урочисте підняття Прапора України.

У заході взяли участь представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, переможці студентських олімпіад, представники культури і науки, ЗМІ, мешканці та гості селища.

Нагадуємо, що завтра, 24 серпня на центральній площі селищна о 20:30 відбудеться концертно-розважальна програма. Тож запрошуємо всіх бажаючих.

Трошки пізніше будинок культури гостинно зустрічав громаду села  та гостей, які завітали  на урочистий захід, присвячений головним державним святам України.

Яскраві національні кольори, вишиванки, усміхнені й радісні обличчя створювали неповторну атмосферу святкування.