Держпідтримку за кредитами зможуть отримати більше с/г виробників

Кабмін постановою від 07.11.2018 р. №918 розширив коло суб’єктів господарювання агропромислового комплексу, яким у поточному році надаватиме державну підтримку за залученими в банках кредитами.

Прийнятим рішенням надано можливість усім суб’єктам господарювання АПК скористатися програмою державної підтримки за залученими у банках коротко- та середньостроковими кредитами.

Розмір компенсації за такими кредитами встановлено на рівні:

• облікової ставки Національного банку, що діє на дату нарахування відсотків, але не вище розмірів, передбачених кредитними договорами, – для позичальників, які мають чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 20 млн. гривень, та позичальників, які провадять діяльність з вирощування та розведення тварин;
  • 50% облікової ставки НБУ, що діє на дату нарахування відсотків, але не вище розмірів, передбачених кредитними договорами, – іншим позичальникам.

Одночасно повідомляємо, що відповідно до Порядку використання коштів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2015 №300, конкурсна комісія закінчує прийом заявок на участь у конкурсі та документів, що додаються до них 27 листопада 2018 року.

Сосницька селищна рада