Деснянське басейнове управління водних ресурсів запрошує на День Десни

Підготовка до Дня Десни 2019 ведеться активним темпом!  Вже тиждень📅 тривають конкурси, в яких можуть взяти участь і 👨‍👩‍👧‍👦дорослі, і малі.

Для любителів художньої фотографії📸 триває фотоконкурс – 💦«Синергія Десни», в якому можуть взяти участь як професіонали, так і користувачі смартфонів📱 та моноподів. Більш детально за посиланням https://bitly.su/xwx7cR

Для прихильників друкованого📚 слова, міфології🧜‍♀️ та обрядовості оголошено літературний конкурс 🌊«На хвилях міфів та легенд». Для участі в конкурсі вам потрібна лише гарна пам’ять, трішки фантазії, доступ до інтернету і обрана номінація:

  • «Казки водних перлин Полісся»;
  • «Бабусині легенди рідної річки»;
  • «Міфічні перекази водних об’єктів».
  • Деталі конкурсу – https://bitly.su/xgaskhEu

А для дітей👧🧒 віком від 5 до 12 років оголошено конкурс краси «Я – 💧краплинка Десни». Робіть фото📸 на фоні водної💦 перлинки свого регіону і надсилайте на нашу адресу: dbuvr.zmi@gmail.com.

❗️День Десни💦 щорічно відзначеється 📆8 вересня, в цьому році свято присвячене 125-річчю від дня народження Олександра Довженка.
Тож 🎉святкування, оголошення та нагородження переможців конкурсів відбудеться на Батьківщині великого 🖊митця, на території Сосницька селищна рада біля мальовничого берега 💦Десни.

☝️Всі хто цінить 💧воду та красуню Десну долучайтеся до конкурсів та слідкуйте за нашими новинами!

 

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: