Дізналися навіщо потрібні механізми громадської участі, як вони працюють і як їх використовувати

Сьогодні під час онлайн тренінгу представники селищної ради разом з представники громадськості поглиблено розібрали навіщо потрібні механізми громадської участі, як вони працюють, як їх ефективніше використовувати та залучати більше людей до управлінських процесів.

Також обговорили переваги та перспективи інструментів участі і важливість взаємодії влади та громади. Представники громади проаналізували інструменти участі, які вже є та спланували подальні дії щодо тих, які можна запровадити або удосконалити.

Наступним кроком буде створення робочої групи та конкретні плани подальших дій із залучення громадян до процесів прийняття рішень в громаді та впровадження (або вдосконалення) інструментів участі.

Зустріч відбулася в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (#DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).