Для вихованців табору «Січ» провели екскурсію в «світ професій»

Державна служба зайнятості велику увагу приділяє профорієнтаційній роботі серед учнівської молоді. Постійно протягом року Сосницький районний центр зайнятості проводить ряд профорієнтаційних заходів з метою правильного вибору майбутньої професії учнями загальноосвітніх навчальних закладів.

Ця робота не припиняється в в літній період. Так, і цього року спеціалісти Сосницького РЦЗ зустрілись із учасниками молодіжного спортивно-патріотичного табору «Січ», який розташований на території ДП «Дитячий санаторій імені Щорса».

Провідний спеціаліст відділу надання соціальних послуг Сергій Іволга провів ознайомлюючу екскурсію в світ професій. Ознайомив із професійно-навчальними закладами державної служби зайнятості, відповів на ряд питань.

Сосницька селищна рада