Для юних сосничан провели дитячий квест «Невідомими стежками Сосниці»

Провести перший дитячий квест до 25 річниці незалежності України спочатку планувалося на 24 серпня. Однак в зв’язку з погодними умовами його було перенесено на 28 серпня 2016 р.  До участі приймалися юні сосничани віком від 11 до 14 років.

В результаті на квест завітало тринадцять дітей, на яких чекала пригодницька й пізнавальна гра, яка складалась з історичних, логічних питань, розгадування ребусів, розгадування об’ємних зображень, складання головоломок Happy Cube та цікавих, але простих і забавних рухливих ігор.

Діти захопливо підключали по мобільним телефонам батьків для пошуку правильної відповіді, питали в перехожих, шукали через мобільний інтернет, проявляли неабияку кмітливість. Перехожі притишували ходу, насторожували слух, щоб почути питання, зупинялись. Діти відмовлялися від підказок, бажаючи отримати найбільші бали.

А з яким задоволенням Олександр Олексійович Кущев виніс табличку, яка підтверджує той факт, що в його будинку з 1 по 9 листопада 1943 року розміщувався штаб Центрального фронту під командуванням К. К. Рокосовського… Який навчальний заклад створено у 1924 році на базі профшколи, де знаходиться пам’ятник чоловіку-легенді, яку ми згадуємо кожного року 12 квітня, якому видатному сосничанину відомий пам’ятник існує в двох екземплярах і в чому їх відмінність, який відомий сосничанин на склоні літ перекладав відомий древньоіндійський епос «Махабхарата»… Ці та багато інших питань робили гру цікавою і захоплюючою.

>>> ERROR: Contact the Administrator to see this content <<<

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: