До Сосниці за досвідом – у Сосницьку ОТГ приїхали представники громад з Полтавщини та Харківщини

Цікава та змістовна зустріч відбулася вчора у Сосниці. Ознайомитися з кращими практиками громади в напрямку формування іміджу, розвитку подієвого та фестивального туризму, дізнатися відповіді на гострі питання — саме з такою метою до Сосниці приїхали представники громад з Полтавщини та Харківщини.

Захід проходив за ініціативи Чернігівського центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

В приміщенні кінозалу літературно-меморіального музею О. П. Довженка селищний голова Андрій Портний розповів гостям про Сосницьку громаду і зміни, які відбулися тут за останні роки.

Потім, спільно з Андрієм Ткачом, начальником відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Сосницької селищної ради, ознайомили присутніх з кращими практиками громади.

Андрій Ткач поділився з колегами про стратегічне планування розвитку території громади, основні етапи розробки Стратегії та інші нюанси.

Також презентували кіномистецький фестиваль «Капелюш» та проект «Арт-резиденція Олександра Довженка». Допоміг в доповіді Віталій Супрун, директор Сосницького краєзнавчого музею ім. Виноградського.

Під кінець навчального візиту Андрій Портний показав гостям частинку Сосниці. Окремо зупинилися в центральному парку, розповіли про майбутню скульптурну композицію, яку планують відкрити на День Сосниці, та сфотографувались біля вже існуючої – гербу громади.