До уваги громадян!

Розпочалося спекотне літо, й кількість бажаючих відпочити на березі річки чи у затишку ліса значно зросла. Проте відпочинок на природі пов’язаний і з певною небезпекою. Особливо слід пильнувати дітей. Щороку на території України проводиться профілактичне відпрацювання під умовною назвою «Берег» з метою забезпечення безпеки громадян, насамперед дітей, в місцях розташування санаторіїв, туристичних баз, будинків відпочинку, кемпінгів, лісопаркових зон під час курортно-оздоровчого сезону.

Основне завдання правоохоронців – забезпечити безпеку громадян, їхні права, свободи і законні інтереси, запобігати правопорушенням та їх припиненню.

На жаль, наші відпочиваючі не завжди пам’ятають про охорону навколишнього середовища, про збереження дарів природи. Прикро спостерігати галявини, вкриті пластиковими пляшками та посудом, поміж яких красуються польові квіти, та й правил пожежної безпеки під час відпочинку дотримуються далеко не всі.

Наслідком необережного поводження з вогнем можливе виникнення лісових пожеж. Також небезпечні дії здійснюють мешканці сіл випалюючи стерні, рослинність та залишки опалого листя на земельних ділянках. Крім небезпеки пожежі за такі дії передбачена адміністративна та кримінальна відповідальності.

Закликаємо громадян потурбуватись про безпеку своїх рідних та дітей:

  • не залишайте дитину без догляду, на сонці, в автомобілі. Нагадуйте дітям про контактні телефони батьків, міліції та швидкої допомоги. Підтримуйте постійний зв’язок з дитиною;
  • найдіть час для спільного відвідування з дітьми пляжу, атракціонів та інших розважальних закладів, не відпускайте дітей на довготривалі самостійні прогулянки;
  • завчасно домовтесь про місце зустрічі з дитиною чи родичами, в разі випадкового загублення;
  • виконуйте елементарні правила поведінки на воді та вимагайте їх віддітей, купайтеся у відведених для цього місцях, не залишайте дитину без нагляду під час ігор та купання;
  • не зловживайте алкогольними напоями та перебуванням на відкритому сонці.

Звертаємося з проханням не здійснювати дій, що межують з адміністративною або кримінальною відповідальністю та сприяти працівникам поліції у забезпеченні охорони публічної безпеки.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: