До уваги керівників підприємств агропромислового комплексу!

Оголошується конкурс по визначенню суб’єктів господарювання агропромислового комплексу області для надання фінансової підтримки шляхом здешевлення кредитів.

Конкурсна комісія з визначення суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для надання фінансової підтримки шляхом здешевлення кредитів за рахунок коштів державного бюджету розпочинає прийом заявок на участь у конкурсі.

Перелік документів для участі в конкурсі та умови визначені постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року №300 „Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому  комплексі шляхом здешевлення кредитів” (зі змінами).

Документи приймаються з дати опублікування оголошення (обласна газета «Деснянська правда»  від 21.03.2019) за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 14, Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації, відділ бухгалтерського обліку та звітності, каб. 412 з 8-00 до 17-00. Обідня перерва з 13-00 до 14-00.

Телефон для довідок:  77-45-29.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: