До уваги вступників до вищих військових навчальних закладів Служби безпеки України

Звертаємо увагу випускників загальноосвітніх закладів Чернігівщини, які планують вступати до вищих військових навчальних закладів СБУ – Національної академії Служби безпеки України (м. Київ) та Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Харків), на зміни, що відбулись стосовно строків подачі заяв і документів.

Прийом документів від вступників до ВВНЗ СБ України триватиме до 01 лютого 2020 року.

Детальніше про правила вступу та особливості відбору кандидатів можна дізнатися на сайтах academy.ssu.gov.ua та vstup.nlu.edu.ua або за телефонами приймальних комісій з питань вступу на навчання (044) 527-74-01 (Національна академія СБ України) і (057) 704-92-49 (Інститут підготовки юридичних кадрів для СБ України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого).

За довідками і роз‘ясненнями просимо звертатися до підрозділу кадрового забезпечення Управління Служби безпеки України в Чернігівській області (м. Чернігів, вул. Шевченка,28) або телефонувати за номерами: (0462) 655-428, (0462) 655-422.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: