До відома демобілізованих учасників АТО

З липня 2015 року стартував проект під назвою «Працьовита Україна», покликаний вирішити проблему працевлаштування та перекваліфікації демобілізованих учасників АТО.

Програма, створена за ініціативи компанії «ВОГ РІТЕЙЛ», має  на меті вирішити завдання із допомоги у пошуку роботи, навчанні воїнів та безпосереднього забезпечення робочими місцями на «ВОГ РІТЕЙЛ», а також на підприємствах-партнерах проекту.

Програма покликана допомогти демобілізованим воїнам АТО у пошуках робочого місця, зокрема у підготовці резюме, а також розміщенні резюме на сайтах із працевлаштування. Крім цього, в рамках проекту передбачається забезпечити проходження курсів із перекваліфікації.

За інформацією засновника проекту з моменту подання заявки на працевлаштування до забезпечення демобілізованого воїна робочим місцем може пройти зовсім незначна кількість часу, а саме кілька тижнів. Якщо ж учасникам АТО знадобиться потреба в отриманні додаткових навиків, то період до моменту працевлаштування подовжиться на період навчання.

Особливої підтримки сьогодні потребують ті воїни, які отримали  інвалідність внаслідок важких поранень.  В рамках програми «Працьовита України» є квота на працевлаштування людей з інвалідністю, і зокрема компанія «ВОГ РІТЕЙЛ» готова забезпечити робочими місцями людей з обмеженими можливостями.

Організатори  ініціативи «Працьовита Україна» закликали  інші компанії та волонтерів приєднуватися до проекту, партнерами якого вже сьогодні є такі масштабні громадські організації як «Центр зайнятості Вільних людей» та «Київська міська спілка ветеранів АТО».

Центр адаптації «Працьовита Україна з WOG» за адресою  м. Київ вул. Жилянська, 12 а, де містяться основна інформація та останні новини, пов’язані з реалізацією програми, а також в Інтернет на сайті work.wog.ua.

«Працьовита Україна» – це соціальний проект компанії WOG, що сприяє та допомагає навчанню та працевлаштуванню демобілізованих бійців АТО.

Як працює проект

У Центрі адаптації або на сайті кандидату на роботу необхідно створити резюме з зазначенням досвіду роботи, навичок, освіти та власних контактів.

Резюме аналізують співробітники Центру або волонтери, після чого пропонують претенденту вакансії на підприємствах компанії WOG або партнерів проекту.

Кандидатам також пропонуватиметься можливість пройти перекваліфікацію й отримати нову спеціальність з подальшим працевлаштуванням.

За більш детальною інформацією щодо реалізації проекту «Працьовита Україна» звертатись до фахівців центру зайнятості.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: