Допомога з питань захисту прав у сфері земельного законодавства та орендних відносин

15 травня жителі смт Сосниця та м. Мена матимуть можливість отримати кваліфіковану допомогу з питань захисту прав у сфері земельного законодавства та орендних відносин.

З метою підвищення рівня правової обізнаності громадськості, землевласників та землекористувачів, а також надання їм правової допомоги та  в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»  продовжується проведення роз’яснювальної роботи.

Проведення виїзного прийому громадян планується 15 травня 2018 року:

• з 11:00 до 12:00 год.– у приміщенні Сосницького бюро правової допомоги (за адресою: смт. Сосниця, вул. Троїцька, 32);
  • з 13:00 до 14:00 год. – у приміщенні Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (за адресою: м. Мена, вул. Героїв АТО, 9).

Виїзд мобільного консультаційного пункту буде проведено за участю директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Ірини Протченко спільно з представниками  Головного управління Дежгеокадастру у Чернігівській області та Чернігівського громадського комітету захисту прав людини.

Запрошуємо усіх бажаючих отримати вичерпну консультативну допомогу з питань захисту прав у сфері земельного законодавства та орендних відносин.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном (046440) 3-30-01 та (04655) 2-02-93.