Доповнили композицію аркою та парканом

Минулого року, а саме 9 вересня, селище отримало оригінальне оновлення – на «Кругу» відбулося офіційне відкриття шестиметрової скульптури ведмедя на сосні, яку було створено за мотивами герба селища.

Композицію, яку тоді встановили на перехресті вулиць Чернігівська і Корнєва, витворив місцевий коваль Віталій Онищенко.

Тоді ж було зазначено, що це ще не остаточний варіант пам’ятного знаку і що згодом навколо скульптури повинні з’явитись металеві паркан і арка.

Саме тоді майстер ковальської справи Віталій Онищенко почав розробляти майбутнє доповнення до композиції, щоб на наступний День Сосниці зробити землякам і рідному селищу черговий подарунок до свята.

І ось вчора, завдяки кропіткій праці Віталія Онищенка та робітників КП «Благоустрій – Сосниця» на кругу з’явилися оригінальна кована арка та паркан, яка завершила задуману композицію.

Однак ще залишилися деякі ідеї, які повинні доповнити загальний вид цієї краси. Тому слідкуйте за новинами.

Сосницька селищна рада