Дорогі викладачі, учні, студенти, батьки!

Дорогі викладачі, учні, студенти, батьки!

Сердечно вітаю вас з початком нового навчального року, з Днем знань!

Це особливе свято, з якого у кожного з нас починалася або починається хоч і важка, але дуже цікава дорога. Яких би висот не досягала людина, шлях до них починається саме з 1 вересня.

Сьогодні для першокласників та першокурсників прозвучать перші дзвінки, почнеться новий життєвий етап, повний дивовижних відкриттів і цікавих зустрічей. Для старшокласників і випускників наступаючий навчальний рік стане визначальним у виборі професії.

Дорогі учні та студенти! Від того, наскільки серйозно і відповідально ви поставитеся до навчання, залежить не тільки ваше майбутнє, а й майбутнє ваших близьких, нашої громади і всієї України. Досягнення нашої незалежної і мирної країни належить закріпити і продовжити саме вам, тим хто сьогодні осягає закони науки і суспільного життя. Я впевнений, що ви станете грамотними, морально і духовно багатими людьми, гідними громадянами України.

У День знань особливі слова подяки – всім педагогам Сосницької громади. Від вас, дорогі вчителі, залежить, наскільки успішні будуть діти в навчанні і в житті, ким стануть у майбутньому, який внесок внесуть в розвиток рідного краю.

Бажаю всім школярам, студентам, викладачам і батькам – міцного здоров’я, невичерпної енергії, натхнення і успіхів у новому навчальному році! Нехай виправдаються всі надії, реалізуються плани і збудуться найсміливіші мрії!

З Днем знань!

Від імені в.о. старост,
виконавчого комітету, депутатів селищної ради
— селищний голова Андрій Портний

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: