Дорогі захисники Української держави!

1417192298_d445b01ba03740c92cedaef09d42b01f_xl6 грудня в Україні відзначають День Збройних Сил України.

Український народ високо цінує ратну службу воїнів, які забезпечують надійну оборону країни, її недоторканність, територіальну цілісність та мирне життя українців.

Вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Великої Вітчизняної війни. І сьогодні Українська армія стає ще більшою національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України, адже в умовах напруженого стану на сході України, у важких випробуваннях, народилося нове військо, яким ми справедливо пишаємося.

Цього дня ми також вшановуємо пам’ять воїнів, які віддали найцінніше – своє життя – за кожну п’ядь української землі, захищаючи свій народ від втручання ворогів. Ми схиляємося перед подвигом полеглих, та бажаємо тим, хто на передовій незламності духу в обороні незалежності України. Хай найвищою нагородою для вас буде мирне безхмарне небо над Батьківщиною!

Сила та міць нашої держави — у єдності армії та народу, тому прийміть найщиріші вітання до Вашого професійного свята і й надалі своєю важливою справою нагадуйте всьому світові про те, що Україна у надійних руках.

Щиро вітаю всіх військовослужбовців з Днем Збройних Сил України та бажаємо Вам усім родинної злагоди, незламної волі в подоланні труднощів військового буття, богатирського здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань.

З повагою
селищний голова
А. Портний

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: