Друга річниця загибелі воїна АТО Руслана Амірова

Сьогодні, 23 квітня, минає два роки з дня трагічної загибелі у зоні АТО сосничанина, військовослужбовця 2-ої механізованої роти 1-го механізованого батальйону 72-ої окремої механізованої бригади Руслана Амірова.

Гарний, молодий, життєрадісний хлопчик, якому було всього 25 років, загинув від ворожої кулі захищаючи свою Батьківщину.

Тому сьогодні, аби вшанувати пам’ять героя, біля каплички в парку Слави зібралися його рідні, друзі, сім’ї загиблих воїнів, бойові товариші, представники влади, духовенство та небайдужі люди.

Вони поклали квіти, згадали пам’ять бійця та інших захисників, що віддали свої життя за Україну, а отець Іоанн провів панахиду за загиблими.

Шановна Оксана Михайлівна, вся наша громада низько вклоняється перед Вами за те, що виростили такого сина, справжнього героя, який віддав саме дорогоцінне що є в людини – своє життя, захищаючи суверенітет нашої Батьківщини.

Вічна йому пам’ять!